Lauakalender

Lauakalender, või nagu teda veel nimetatakse – telkkalender – on kompaktne kalender, mis ühendab endas praktilisust ja efektiivset reklaamifunktsiooni. See hõlmab endas püramiidjat alust ning keeratavaid lehti, mis on spiraaliga kokku köidetud.

Kompaktne suurus…

kokkupandud kujul omab selline kalender suurust A65, mis võimaldab sellel mahtuda tavalisse postiümbrikusse, mistõttu minimaliseerib see Teie saatmiskulud.

Kiirmärkmed.

Muuda kirjasuurust. Muuda numbrite värvust. Lisa oma tähtpäevi. Lisa kuude arv ritta. - Kõik see on Põhikomplekt!

Kõrgkvaliteetne 330 g /m2 kartong..

..ei paindu temperatuuri või niiskuse mõjul kõveraks, ei deformeeru aja jooksul, värvid jäävad küllastunuteks, teenib Teid garanteeritult terve aasta.

Kahepoolne..

..lauakalendril on tavaliselt kaks poolt, see tähendab, et ühe poole võib teha imidži- teise aga funktsionaalpooleks.

Individuaalne disain (fotod, reklaam, kontaktandmed…)

… telkkalender omab reklaami tarbeks hiiglaslikku pinda, see pole mitte ainult kahepoolne, vaid sellel on ka 12 lehekülge, ja igale leheküljele võib paigutada fotosid või mitmesugust informatsioon Teie ettevõtte ja selle poolt pakutavate teenuste või toodete kohta. Kalendaariumi all kartongalusel on olemas koht, kuhu Te saate jätta oma ettevõtte rekvisiidid, et need oleksid Teie klientidele alati nähtavad.

Pakkend

Kokkupandud kujul omab selline kalender suurust A65, mis võimaldab sellel mahtuda tavalisse postiümbrikusse, mistõttu minimaliseerib see Teie saatmiskulud. Laialisaatmise üle terve Eesti võime teostada ükskõik millisel Teie poolt valitud viisil: posti teel, kasutades postiautomaate, aga ka kulleriga, et see adressaadi kätte toimetada.

Üldandmed:

Kirjeldus:

Lauakalender standardsuuruses A65, keeratavate lehtedega.

Üldmõõtmed::

210x125 mm

Kalendaariumi mõõtmed:

210x100 mm

Põhikomplekt:

330 g/m2 kartongist alus, 12 täisvärvilist kahepoolset lehte, standardkalendaarium 210 g /m2 paberil, valge spiraal.

Lisavõimalused:

Muud suurused, läikpind (lamineerimine), kaane kujundlõige, spiraali värvi valimine, individuaalkalendaarium, pakkimine.

TELLI VÕI LISAKÜSIMUSED?

Me vastame teie e-posti hiljemalt 24 tunni jooksul.

Kontaktid:

FirmaKalender.ee
Piar OÜ
Töökoja 1
11313 Tallinn
T: +372 644 3012
info@firmakalender.ee