Seinakalender TRIO

Kõige populaarsem ja harjumuspärasem kalendriliik – sai niivõrd populaarseks tänu mugavusele, ilmekusele ja madalale hinnale. Seda võib kinkida kolleegidele, partneritele, klientidele, seetõttu võib sellist kalendrit kohata praktiliselt igas kontoris.

Kujundpäisepilt.

Selleks, et just nimelt Teie kalender teiste seast eristuks, aitavad meie töötajad Teil välja mõelda silmahakkava ja originaalse disainiga kujundlõikelise päisepildi.

Kartong.

Kõrgkvaliteetne 330 g /m2 kartong. Ei paindu temperatuuri või niiskuse mõjul kõveraks, ei deformeeru aja jooksul, värvid jäävad küllastunuteks, teenib Teid garanteeritult terve aasta.

Kirjeldus.

Standardsuuruses seinakalender TRIO 297x680mm ühe reklaamribaga 297x50mm ja reklaamplakat 297x210mm

Köitmine.

Tavaliselt spiraal on valge, kuid saame pakkuda ka teisi värve: must, punane, roheline, kuld, hõbe, sinine, kollane.

Standardkalendaarium.

Standardsuuruses seinakalender TRIO ühe reklaamribaga, on mugav kasutada ning see on suurepäraseks reklaamtooteks, kuna on aasta läbi silme all. Kasutatud tumesinist ja punast värvi (punasega on esile toodud Eesti Vabariigi riigipühad), informatsioon maailma tähtpäevade kohta, kolmekeelne (eesti, vene, inglise), nädalate numeratsioon.
Individuaalkalendaarium: Muuda kirjasuurust. Muuda numbrite värvust. Lisa oma tähtpäevi. Lisa kuude arv ritta.

STANDARDPÄISEPILT.

Ristkülikukujuline kinnitusavaga päisepilt mõõtmetega 297x210 mm, millele saab paigutada Teie logo, firmasümboolika või ükskõik millise muu kujutise.

Kujundpäisepilt.

Kujundpäisepilt. Selleks, et just nimelt Teie kalender teiste seast eristuks, aitavad meie töötajad Teil välja mõelda silmahakkava ja originaalse disainiga kujundlõikelise päisepildi.

Kohtlakk. Kasutatakse, kui tekstist on vaja mõni selle osa esile tuua.

Mattpind.

Universaalne oma kasutusala poolest, vastupidav mehaanilistele kahjustustele, sellistele nagu kriimud ja näpujäljed, sobib päisepildi jaoks, millel on valdavalt tekstiline informatsioon.

Läikpind.

Annab ideaalselt edasi silmahakkavaid ja küllastunud värve ning erinevate varjundite gradatsiooni. Parim valik realistlike fotokujutiste trükkimiseks.

PAKKEND

Koos kalendritega on Teil võimalik tellida meilt ka nende laialisaatmine. Laialisaatmise üle terve Eesti võime teostada ükskõik millisel Teie poolt valitud viisil: posti teel, kasutades postiautomaate, aga ka kulleriga, et see adressaadi kätte toimetada.

Pakkend Lainepappist

Usaldusväärsus

Kalendrid on müügil mugavas ja praktilises papp-pakendis, millel võib soliidsuse mõttes olla kujutatud Teie logo, aadress või ükskõik milline muu informatsioon.

Läbipaistev polüetüleenkott

Praktilisus

Läbipaistev polüetüleenkott kaitseb kalendrit kriimude, tolmu, niiskuse ja mustuse eest.

ÜLDANDMED:

Kirjeldus::

Standardsuuruses seinakalender TRIO ühe reklaamribaga.

Põhikomplekt:

Täisvärviline reklaamplakat, kuupäevamärkija, standardkalendaarium ofsetpaberil 80 g/m2, valge spiraal.

Üldmõõtmed:

297x680mm

Mõõtmed kokkupandud kujul:

297x470mm

Reklaamplakat:

330 g/m2 kartong, 297x210 mm. Reklaamiriba: Kolm riba, igaüks 297x50 mm.

Lisavõimalused:

Reklaamplakati läikpind, reklaamplakati kujundlõige, spiraali värvi valimine, öösiga tugevdatud kinnitusava, individuaalkalendaarium, pakkimine.

TELLI VÕI LISAKÜSIMUSED?

Me vastame teie e-posti hiljemalt 24 tunni jooksul.

Kontaktid:

FirmaKalender.ee
Piar OÜ
Töökoja 1
11313 Tallinn
T: +372 644 3012
info@firmakalender.ee